הפקות תוכן

ירושלים - GFNY

כנסים ותערוכות

האנגר התחנה

אודות

חברת יניב כהן הפקות הוקמה לאחר שנים של עבודה בעולם האירועים. אצלנו תמצאו בית אחד אשר ייתן מענה לכל הדרוש עבור הקמת אירוע על הצד הטוב ביותר. יש לנו ניסיון עשיר בהפקת אירועים מסוגים שונים ומגוונים- אירועי קונספט, אירועים פרטיים, אירועי תרבות, כנסים ותערוכות, הפקות ספורט, הפקות רחוב ועוד. אנו שותפים לעולם הפנאי והבילוי ויש לנו קשרים טובים ופוריים עם כל בעלי המקצוע והספקים המובילים בתחום. הניסיון הרב, היכולות והכישורים שבידינו, מאפשרים לנו לתת מענה מקצועי ואישי במגוון רחב של שירותי הפקה- משלב הרעיון ועד לביצוע בפועל. חברת יניב כהן הפקות עושה את עבודתה מתוך אהבה רבה לאנשים ואתגרים. כל מפגש הוא פורה ומעניין, עם תוצאות טובות ובטחון מלא ללקוח.  אנו מנהלים תקציבים ממאות ועד מיליוני שקלים ויודעים לקבל את ההחלטות והבחירות הטובות ביותר על מנת להוציא את המקסימום מכל תקציב ולהפיק את האירוע בדרך הכי מקצועית וראויה.  

נשמח להיות שותפים באירועים החשובים שלכם.

יניב בעל ניסיון ניהולי של כ- 20 שנה בתחום הפנאי והבילוי. בהם יזם, הפיק וניהל מאות אירועים פרטיים, עסקיים ואירועי תרבות. בכל אותם הפקות דאג יניב להביא את הניסיון והידע הרב שצבר ונתן ללקוחות הרגשה טובה ובטוחה לאורך כל הדרך. יניב מביא את היצירתיות, החדשנות והבידול מסוג שלא הכרתם קודם, ודואג לכך שהאירוע החשוב לכם מכל, ייצא לפועל בצורה המושלמת ביותר, בניהול מקצועי ובאווירה טובה ונעימה.

יניב
כהן

ראש השבט

שלי
מורנו

מנהלת אמנותית

שלי כאן כדי לגרום לאירוע שלכם להיות יחודי ומגוון תוך כדי התאמה מלאה לכל לקוח.
במפגש איתה, תכירו את קו המשווה בין ירושלים לת״א. שלי מגיעה מעולם הבמה והמוסיקה והעין שלה פדנטית לעיצוב מוקפד ואסתטי. אתם תספרו על החלומות שלכם והיא תדאג להגשים אותם.

יסחאק
חמיס

מנהל טכני

הידיים והרגליים של החברה שלנו. במפגש איתו, תכירו את הרמבו הישראלי. זה שיודע לבנות, לשבור, להזיז הרים מכאן לשם, מפרק ובונה מחדש, ממציא רעיונות ובגדול- יש לו תמיד, אבל תמיד פיתרון לכל דבר ובעיה! כשיסחאק בשטח, אף אחד לא במתח!

אודליה
אזולאי

מנהלת משרד

אודליה כאן כדי למנוע לנו ולכם כאבי ראש. מתי תפגשו אותה? אם אתם ספקים, זקוקים לחשבוניות, אולי להצעת מחיר משתלמת, אתם רוצים לוודא שישלמו לכם בזמן, בא לכם לדון על סוגי שוקולד מובחרים או סתם להתאמן על צרפתית- אודליה כאן לשרותכם.

אירית
שוויביש כהן

מפיקה ראשית

אירית כאן כדי לדאוג שאתם הלקוחות תוכלו לישון בשקט. במפגש איתה, תכירו חריצות וכישרון מארצות אוקראינה שיגרמו לאירוע שלכם לעבור על הצד הטוב ביותר. משלב התקציב וסגירת הספקים הטובים ביותר עבורכם, ועד ניהול האירוע בפועל, שם תוכלו לבלות ולהנות כאורחים בעצמכם ללא דאגות מיותרות.

שותפים לדרך

athena
tarbut-sport
pituach-jerus
land-of-creation
jerusalem-office
footer-logo-1
igud-ofanaim
footer-logo-1
054 443 3155

02-6767746
מתחם התחנה הראשונה
ירושלים